Finále Bravo Gril! 2008

9. června 2008 v 17:47 |  ♥BRAVO Girl!

Veronika Virostková - dívka č. 1

Koníčky: Tanec, hudba, kreslení, kamarádi, nákupy
Zajímavost: Kamarádi mi říkají, že jsem sluníčko. Pořád se směju, ale někdy nevím kdy přestat a uklidnit se je pro mě nemožné. A jsem drzá:-)
Životní cíl: Rozhodně se chci prosadit v modelingu, uspět ve škole a žít spokojený život bez hádek.
Hlasuj pro Bravo Girl! Sympatie 2008 a vyhraj super ceny! Tipuješ-li tuto dívku, pošli SMS ve tvaru GI STREAM 1 na číslo 900 15 08, pro SMS ze Slovenska SKGI STREAM 1 na číslo 6663. Cena SMS je 8 Kč/12 SK (včetně DPH).

Jana Koplová - dívka č. 2

Koníčky: Fotografování, cestování, anglický jazyk, hudba, tanec, míčové hry
Zajímavost: Miluji sladké, a pokud bych měla volit mezi masem a sladkostmi, je to jasné. A nesnáším své vlnité vlasy. Strašně bych si přála mít je rovné:-)
Životní cíl: Mít skvělou rodinu, aspoň dvě děti, podívat se do světa např. do Benátek, Mexika apod. a být celkově úspěšná.
Hlasuj pro Bravo Girl! Sympatie 2008 a vyhraj super ceny! Tipuješ-li tuto dívku, pošli SMS ve tvaru GI STREAM 2 na číslo 900 15 08, pro SMS ze Slovenska SKGI STREAM 2 na číslo 6663. Cena SMS je 8 Kč/12 SK (včetně DPH).

Lenka Fejfarová - dívka č. 3

Koníčky: Kreslení, fotografování a následná úprava fotek
Zajímavost: Miluji šelmy a jako hlídacího psa bych měla jednou ráda tygra:-)
Životní cíl: Zdokonalit se v cizích jazycích, procestovat co nejvíc zemí a určitě se kouknout na pyramidy.
Hlasuj pro Bravo Girl! Sympatie 2008 a vyhraj super ceny! Tipuješ-li tuto dívku, pošli SMS ve tvaru GI STREAM 3 na číslo 900 15 08, pro SMS ze Slovenska SKGI STREAM 3 na číslo 6663. Cena SMS je 8 Kč/12 SK (včetně DPH).

Žaneta Skácelíková - dívka č. 4

Koníčky: Sport, tanec, in-liny a hlavně nejlepší kamarádka, se kterou trávím většinu volného času
Zajímavost: Nic originálního mě nenapadá, snad jen to, že jsem kdysi tančila v divadle a nevím proč, ale pořád jsem dostávala klučičí role. Kde je chyba? Ví čert:-)
Životní cíl: Dodělat školu, podívat se do Paříže a stát se modelkou.
Hlasuj pro Bravo Girl! Sympatie 2008 a vyhraj super ceny! Tipuješ-li tuto dívku, pošli SMS ve tvaru GI STREAM 4 na číslo 900 15 08, pro SMS ze Slovenska SKGI STREAM 4 na číslo 6663. Cena SMS je 8 Kč/12 SK (včetně DPH).

Kristýna Pumprlová - dívka č. 5

Koníčky: Twirling ("moderní" mažoretky), snowboarding, hudba, móda, shopping
Zajímavost: Bojím se výšek, ale ráda překonávám sama sebe, proto bych chtěla někdy skočit padákem nebo se podívat do vesmíru.
Životní cíl: Hlavně zůstat sama sebou a vybudovat si kariéru v oblasti modelingu. Taky miluji zvířátka a chtěla bych mít doma pejsky.
Hlasuj pro Bravo Girl! Sympatie 2008 a vyhraj super ceny! Tipuješ-li tuto dívku, pošli SMS ve tvaru GI STREAM 5 na číslo 900 15 08, pro SMS ze Slovenska SKGI STREAM 5 na číslo 6663. Cena SMS je 8 Kč/12 SK (včetně DPH).

Kristýna Smetanová - dívka č. 6

Koníčky: Plavání, jízda na in-linech, zpěv
Zajímavost: Když mi byly tak 3 roky, zastavila mě s mamkou na ulici jedna paní a řekla mi: "Holčičko, ty máš ale krásný a dlouhý řasy," a já jí znuděně odpověděla: "Já vím, to mi říká každej!" Do dneška nechápu, jak to ze mě mohlo vypadnout:-)
Životní cíl: Od malička se chci stát modelkou, být zdravá a dostat se na práva!
Hlasuj pro Bravo Girl! Sympatie 2008 a vyhraj super ceny! Tipuješ-li tuto dívku, pošli SMS ve tvaru GI STREAM 6 na číslo 900 15 08, pro SMS ze Slovenska SKGI STREAM 6 na číslo 6663. Cena SMS je 8 Kč/12 SK (včetně DPH).

Denisa Žáková - dívka č. 7

Koníčky: Hudba, sport, tanec, cestování, fotografování
Zajímavost: Je to spíš taková moje slabina - ráda jezdím na kole, ale bohužel si s ním pořád nějak nerozumím a pokaždé sebou praštím v první zatáčce.
Životní cíl: Mám jich víc, ale kdybych si mohla vybrat jen jeden, tak abych se mohla věnovat modelingu. To je můj velký sen už od malička.
Hlasuj pro Bravo Girl! Sympatie 2008 a vyhraj super ceny! Tipuješ-li tuto dívku, pošli SMS ve tvaru GI STREAM 7 na číslo 900 15 08, pro SMS ze Slovenska SKGI STREAM 7 na číslo 6663. Cena SMS je 8 Kč/12 SK (včetně DPH).

Sandra Jelčicová - dívka č. 8

Koníčky: Jízda na koni, plavání, cizí jazyky, četba
Zajímavost: Před 3 lety jsem se nechala ostříhat na "Billa", poněvadž jsem trpěla Tokio Hotel mánií. Dodnes se za to stydím:-)
Životní cíl: Prosadit se v modelingu, abych si za 20 let mohla říct, že jsem v tom byla dobrá, a dokázat sama sobě, že když člověk něco chce, tak to zvládne.
Hlasuj pro Bravo Girl! Sympatie 2008 a vyhraj super ceny! Tipuješ-li tuto dívku, pošli SMS ve tvaru GI STREAM 8 na číslo 900 15 08, pro SMS ze Slovenska SKGI STREAM 8 na číslo 6663. Cena SMS je 8 Kč/12 SK (včetně DPH).

Andrea Tolmová - dívka č. 9

Koníčky: Basketbal, snowboarding, lyžování, zpěv, tenis
Zajímavost: Ráda poznávám nové lidi, nové kamarády, ráda cestuji a sleduji současnou módu.
Životní cíl: Vystudovat vysokou školu a stát se úspěšnou modelkou.
Hlasuj pro Bravo Girl! Sympatie 2008 a vyhraj super ceny! Tipuješ-li tuto dívku, pošli SMS ve tvaru GI STREAM 9 na číslo 900 15 08, pro SMS ze Slovenska SKGI STREAM 9 na číslo 6663. Cena SMS je 8 Kč/12 SK (včetně DPH).

Tereza Kačerová - dívka č. 10

Koníčky: Malování, psaní i čtení knih, atletika, plavání, cizí jazyky, rodina
Zajímavost: Kdybych byla zvíře, byla bych asi žába, protože skáču, plavu (atletika, plavání) a také mám trochu pusu jako žába. I proto žáby sbírám:-)
Životní cíl: Mým snem je být herečkou nebo spisovatelkou. Taky bych ráda pomáhala zvířatům a dělala něco pro životní prostředí.
Hlasuj pro Bravo Girl! Sympatie 2008 a vyhraj super ceny! Tipuješ-li tuto dívku, pošli SMS ve tvaru GI STREAM 10 na číslo 900 15 08, pro SMS ze Slovenska SKGI STREAM 10 na číslo 6663. Cena SMS je 8 Kč/12 SK (včetně DPH).

Michaela Brzková - dívka č. 11

Koníčky: Jízda na koni, setkání a pokec s kamarády, ochutnávání exotických jídel
Zajímavost: Jsem stydlivá a nervózní, to je moje velká slabina. Tak třeba na castingu jsem byla tak mimo, že mi až druhý den došlo, že jsem ve finále:-)
Životní cíl: Dělat pár let pokud možno úspěšně modeling a pak si založit rodinu a pořídit si koně.
Hlasuj pro Bravo Girl! Sympatie 2008 a vyhraj super ceny! Tipuješ-li tuto dívku, pošli SMS ve tvaru GI STREAM 11 na číslo 900 15 08, pro SMS ze Slovenska SKGI STREAM 11 na číslo 6663. Cena SMS je 8 Kč/12 SK (včetně DPH).

Nikola Mikulcová - dívka č. 12

Koníčky: Snowboarding, tanec, PC
Zajímavost: Ráda sportuji - hraji basket a tenis, taky ráda plavu a jednou bych se chtěla podívat do Karibiku.
Životní cíl: Chci se stát úspěšnou modelkou, hodně cestovat a pomáhat lidem, kteří to potřebují.
Hlasuj pro Bravo Girl! Sympatie 2008 a vyhraj super ceny! Tipuješ-li tuto dívku, pošli SMS ve tvaru GI STREAM 12 na číslo 900 15 08, pro SMS ze Slovenska SKGI STREAM 12 na číslo 6663. Cena SMS je 8 Kč/12 SK (včetně DPH).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama