Pavlína Ďuriačová

3. května 2008 v 21:19

Pavlína Ďuriačová (Datum narození: 18. 09. 1988)

vyřazení: 13.4.2008
Porota o ní prohlásila, že je překvapením českého X Factoru. "Ta si s tím hlasem dělá, co chce," řekla o ní přímo Gábina Osvaldová.
"Zpívala jsem odmala, klidně do půlnoci rodičům v obýváku Skákal pes přes oves. Taky jsem doma nejčastěji slýchávala ´Prosím tě, jdi už spát´, nebo ´Prosím tě, mlč´," směje se dnes Pavlína. "Jsem pyšná, že jsem se dokázala dostat tak daleko, ale zároveň mám ze všechno trochu obavu," svěřila se. "Kdybych měla padesát centimetrů v pase a byla krásná blondýna, stejně si lidé najdou něco, za co mě urazit. Myslím, že mě čeká velký boj se všemi, kteří člověka odsuzují za to, jak vypadá." Na mužích ji na první pohled upoutají oči. "Zbožňuju, když se chlapi umí koukat, ale nějaký konkrétní vzor nemám. Nikdy jsem neměla ani plakáty na zdech. Ale přiznám se, že jsem si lepila obrázky Luneticů do sešitu."
Postup v X Factoru jí pomohl zapomenout na nedávný rozchod. "Začala jsem myslet na budoucnost a přestala se zabývat tím, co bylo. Momentálně se nejvíc těším na to, až začnou finálová kola. Jsem zvědavá na "šrumec" kolem natáčení, který mě určitě bude bavit," těší se. Více v našem videorozhovoru zde.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama